DUYURULAR

11Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

efsanesesli

www.efsanesesli.com

Forum kullanıcılarına insanlara bilgi paylaşımında bulunabileceği kişilerin kendi görüşlerini belirtip bu görüşlerini diğer insanlarla paylaşabileceği, Ücretsiz hizmetler alabileceği yada güzel bi ortam oluşturup yeni bir arkadaşlık kurabileceği sanal alemin en yararlı paylaşım yapılarından birisidir.

Fakat forum sitesi yönetmek bir ekip çalışması ve devamlı ilgi gerektirir, ayrıca forum sitenizde insanların oranın nimetlerinden yararlanarak teşekkürde bulunmasını beklersiniz, fakat bizim efsanesesli Forum sayfamızda son zamanlar insanların birbirlerini karamaları, iftiralarda bulunmaları, sahte kanıtlarla bu işlerden para kazanan sesli chatci, panelci arkadaşları kötülemeleri gibi durumlara daha fazla dayanamayarak forum sitemize son vermiş bulunmaktayız.

Artık paylaşımları sadece blog sistemimiz üzerinden biz yapacağız, paylaşmak istediğiniz her türlü konuya ve görüşe açığız bunun içinde bizlere ulaşmanızı rica ediyoruz.

Çok daha kaliteli paylaşımlarla devam edecek olan sistemimizde hepinize keyifli zaman geçirmenizi dileriz.

efsanesesli com Forumunu yaklaşık 3 sene kadar aktif tuttukdan sonra artık kapatma kararı aldık. Sizlere gerekli bilgileri bundan sonra www.efsanesesli.com  Sesli Sohbet Blog’unda bulabileceksiniz.

Sesli Sohbet sistemi ile alakalı her türlü sorun ve isteklerinizi info@speakychat.net adresinden bizlere ulaştırabilirsiniz.